Jellemzők: Kiváló megjelenés Jó ütésállóság, vízállóság és korrózióállóság Standard rögzítőkészletek a rúd tartásához Optimalizált méretek Szélessávú technológiával, közepes erősítéssel és alacsony állóhullám-aránynal tervezve
Alkalmazás: GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/LTE/WLAN/Wi-Fi rendszer
Az antenna tartórúddal történő felszereléséhez kövesse az alábbi eljárásokat, állítsa be az antenna dőlésszögét, húzza meg a csavarokat, csavaranyákat és csavaranyákat. (1) Az L alakú rögzítőkészleteknél az antennacsavart egy vonalba kell hozni, fel kell tenni a lapos alátétet, a rugós horgot, a csavaros kupakot, majd rögzíteni kell az anyát. (2) Az M6-os U-alakú menetes rúddal ellátott, recés és L alakú rögzítőkészleteknél rögzíteni kell az antennát egy 35-50 mm átmérőjű rúddal, majd rögzíteni kell az anyát. (3) A legjobb jel elérése érdekében állítsa be az antenna dőlésszögét az L alakú rögzítőkészlet furatainak helyzetével, majd rögzítse az összes anyát és zárja le az antenna csatlakozó végét. (4) A felállítási magasságnak több mint 3 méternek kell lennie az alapszinttől, a felállítás közeli területein nem lehetnek magas épületek és nagyobb fémek. Egy szóval, nyitott oldalú földterületen kell lennie.
| Mechanikai specifikációk | |
| Méretek | 203x45 mm |
| Súly | 0,28 kg |
| Radiátor anyaga | Ezüstözött sárgaréz |
| Radóm anyaga | ABS |
| Radóm színe | Elefántcsontfehér |
| Üzemi páratartalom | < 95% |
| Üzemi hőmérséklet | -40~55 ℃ |
| Elektromos specifikációk | |
| Frekvenciatartomány | 694-960 MHz 1710~2700 MHz |
| Nyereség | 3,5 dBi 5 dBi |
| VSWR | ≤1,8 ≤1,8 |
| Polarizáció | 2-lineáris |
| Vízszintes sugár szélessége | 360 360 |
| Függőleges sugár szélessége | 85 55 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Bemeneti impedancia | 50Ω |
| Max. bemeneti teljesítmény | 50W |
| Csatlakozó | N nő |
| F/B arány | ≥10dBi ≥15dBi |
N vagy 7/16 vagy 4310 1/2 hüvelykes szuperflexibilis kábel telepítési utasításai
A csatlakozó felépítése: (1. ábra)
A. elülső anya
B. hátsó anya
C. tömítés

A csupaszítási méreteket az ábra (2. ábra) mutatja, a csupaszítás során figyelni kell a következőkre:
1. A belső vezető végfelületét le kell élezni.
2. Távolítsa el a szennyeződéseket, például a rézlerakódásokat és a sorjákat a kábel végfelületéről.

A tömítőelem összeszerelése: Csavarja be a tömítőelemet a kábel külső vezetőjére az ábrán látható módon (3. ábra).

A hátsó anya összeszerelése (3. ábra).

Az első és a hátsó anyát csavarozással kell összeilleszteni az ábrán látható módon (5. ábra).
1. Csavarozás előtt kenjen be egy réteg kenőzsírt az o-gyűrűre.
2. Tartsa mozdulatlanul a hátsó anyát és a kábelt, majd csavarozza fel a fő héjtestet a hátlapra. Csavarozza le a hátlap fő héjtestét egy majomkulcs segítségével. Az összeszerelés befejeződött.
