806–960 MHz és 1710–2700 MHz
Függőleges polarizáció
Beltéri vagy kültéri használatra
Falra vagy csőre szerelés
Kiváló megjelenés Jó ütésállóság, vízállóság és korrózióállóság Standard rögzítőkészletek a rúd tartásához Optimalizált méretek Szélessávú technológiával, közepes erősítéssel és alacsony állóhullám-aránynal tervezve
Alkalmazás: GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/LTE/WLAN/Wi-Fi rendszer
Az antenna tartórúddal történő felszereléséhez kövesse az alábbi eljárásokat, állítsa be az antenna dőlésszögét, húzza meg a csavarokat, csavaranyákat és csavaranyákat. (1) Az L alakú rögzítőkészleteknél az antennacsavart egy vonalba kell hozni, fel kell tenni a lapos alátétet, a rugós horgot, a csavaros kupakot, majd rögzíteni kell az anyát. (2) Az M6-os U-alakú menetes rúddal ellátott, recés és L alakú rögzítőkészleteknél rögzíteni kell az antennát egy 35-50 mm átmérőjű rúddal, majd rögzíteni kell az anyát. (3) A legjobb jel elérése érdekében állítsa be az antenna dőlésszögét az L alakú rögzítőkészlet furatainak helyzetével, majd rögzítse az összes anyát és zárja le az antenna csatlakozó végét. (4) A felállítási magasságnak több mint 3 méternek kell lennie az alapszinttől, a felállítás közeli területein nem lehetnek magas épületek és nagyobb fémek. Egy szóval, nyitott oldalú földterületen kell lennie.
Jellemzők:
● Kiváló megjelenés
● Jó védekezőképesség, ütésállóság, vízállóság, korrózióvédelem stb.
| Mechanikai specifikációk | |
| Méretek | 445*210*65 |
| Súly | 1 kg |
| Radiátor anyaga | Réz |
| Radóm anyaga | ABS |
| Radóm színe | Elefántcsontfehér |
| Relatív páratartalom | 5%-95% |
| Üzemi hőmérséklet | -40~60 ℃ |
| Szerelőkészlet | Falra szerelés és csőre szerelés |
| Elektromos specifikációk | |
| Frekvenciatartomány | 806-960 MHz 1710-2700 MHz |
| Nyereség | 10dBi 12dBi |
| VSWR | ≤1,5:1 |
| Polarizáció | Függőleges |
| Fél teljesítményű nyaláb szélessége | Vízszintes: 65/50° Függőleges: 55/40° |
| Elülső-hátsó arány | 20 dB |
| Bemeneti impedancia | 50Ω |
| Max. bemeneti teljesítmény | 50W |
| Villámvédelem | DC földelés |
| Csatlakozó | N nő |
N vagy 7/16 vagy 4310 1/2 hüvelykes szuperflexibilis kábel telepítési utasításai
A csatlakozó felépítése: (1. ábra)
A. elülső anya
B. hátsó anya
C. tömítés

A csupaszítási méreteket az ábra (2. ábra) mutatja, a csupaszítás során figyelni kell a következőkre:
1. A belső vezető végfelületét le kell élezni.
2. Távolítsa el a szennyeződéseket, például a rézlerakódásokat és a sorjákat a kábel végfelületéről.

A tömítőelem összeszerelése: Csavarja be a tömítőelemet a kábel külső vezetőjére az ábrán látható módon (3. ábra).

A hátsó anya összeszerelése (3. ábra).

Az első és a hátsó anyát csavarozással kell összeilleszteni az ábrán látható módon (5. ábra).
1. Csavarozás előtt kenjen be egy réteg kenőzsírt az o-gyűrűre.
2. Tartsa mozdulatlanul a hátsó anyát és a kábelt, majd csavarozza fel a fő héjtestet a hátlapra. Csavarozza le a hátlap fő héjtestét egy majomkulcs segítségével. Az összeszerelés befejeződött.
