Jellemzők: Kiváló megjelenés Alkalmas hagyományos mennyezeti szereléshez Széles frekvenciasáv, alacsony állóhullám, erős interferencia-ellenállás.
| Tétel | Specifikációk |
| Frekvenciatartomány | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Nyereség | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Bemeneti impedancia | 50Ω |
| Polarizáció | Függőleges |
| Vízszintes sugár szélessége | 360° |
| Függőleges sugár szélessége | 85±15°/55±15° |
| Maximális teljesítmény | 50W |
| Csatlakozó típusa | N-Nő |
| Átmérő | Ø164x94mm |
| Szín | Fehér |
| Hőmérséklet | Működés: -40 ℃ ~ +60 ℃ |
| Relatív páratartalom tartomány | 5%~95% |
| Rögzítési módszer | Csavarokkal rögzítve |
N vagy 7/16 vagy 4310 1/2 hüvelykes szuperflexibilis kábel telepítési utasításai
A csatlakozó felépítése: (1. ábra)
A. elülső anya
B. hátsó anya
C. tömítés

A csupaszítási méreteket az ábra (2. ábra) mutatja, a csupaszítás során figyelni kell a következőkre:
1. A belső vezető végfelületét le kell élezni.
2. Távolítsa el a szennyeződéseket, például a rézlerakódásokat és a sorjákat a kábel végfelületéről.

A tömítőelem összeszerelése: Csavarja be a tömítőelemet a kábel külső vezetőjére az ábrán látható módon (3. ábra).

A hátsó anya összeszerelése (3. ábra).

Az első és a hátsó anyát csavarozással kell összeilleszteni az ábrán látható módon (5. ábra).
1. Csavarozás előtt kenjen be egy réteg kenőzsírt az o-gyűrűre.
2. Tartsa mozdulatlanul a hátsó anyát és a kábelt, majd csavarozza fel a fő héjtestet a hátlapra. Csavarozza le a hátlap fő héjtestét egy majomkulcs segítségével. Az összeszerelés befejeződött.
