Jellemzők: Kiváló megjelenés Alkalmas hagyományos mennyezetre szereléshez Széles frekvenciasáv, alacsony állóhullám, erős interferencia-szűrő képesség
Alkalmazás: Beltéri, mindenirányú lefedettségű GSM/CDMA/PCS/3G/4G/LTE/WLAN rendszer
| Mechanikai specifikációk | |
| Méretek | 204x115 mm |
| Súly | 0,5 kg |
| Radiátor anyaga | Ezüstözött sárgaréz |
| Radóm anyaga | ABS |
| Radóm színe | Elefántcsontfehér |
| Üzemi páratartalom | < 95% |
| Üzemi hőmérséklet | -40~55 ℃ |
| Elektromos specifikációk | |
| Frekvenciatartomány | 806-960 MHz 1710~2500 MHz 2500-2700 MHz |
| Nyereség | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1,4 |
| Polarizáció | Függőleges |
| A minta kerekdedsége, dB | ±1 ±1 ±1,5 |
| Függőleges sugár szélessége | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Bemeneti impedancia | 50Ω |
| Max. bemeneti teljesítmény | 50W |
| Csatlakozó | N nő |
N vagy 7/16 vagy 4310 1/2 hüvelykes szuperflexibilis kábel telepítési utasításai
A csatlakozó felépítése: (1. ábra)
A. elülső anya
B. hátsó anya
C. tömítés

A csupaszítási méreteket az ábra (2. ábra) mutatja, a csupaszítás során figyelni kell a következőkre:
1. A belső vezető végfelületét le kell élezni.
2. Távolítsa el a szennyeződéseket, például a rézlerakódásokat és a sorjákat a kábel végfelületéről.

A tömítőelem összeszerelése: Csavarja be a tömítőelemet a kábel külső vezetőjére az ábrán látható módon (3. ábra).

A hátsó anya összeszerelése (3. ábra).

Az első és a hátsó anyát csavarozással kell összeilleszteni az ábrán látható módon (5. ábra).
1. Csavarozás előtt kenjen be egy réteg kenőzsírt az o-gyűrűre.
2. Tartsa mozdulatlanul a hátsó anyát és a kábelt, majd csavarozza fel a fő héjtestet a hátlapra. Csavarozza le a hátlap fő héjtestét egy majomkulcs segítségével. Az összeszerelés befejeződött.
