Jellemzők
◆ Széles frekvenciasáv 698-4000MHz
◆ 2G/3G/4G/LTE/5G lefedettség
◆ Alacsony passzív intermoduláció
◆ Alacsony VSWR és beiktatási veszteség
◆ Magas szigetelés, beltéri és kültéri, IP65
◆ Széles körben használják épületen belüli megoldásokhoz
| Elektromos jellemzők | |
| Jellemzők Impedancia | 50 ohm |
| Frekvenciatartomány | 790–2690 MHz |
| Maximális teljesítménykapacitás | 200 W |
| Elkülönítés | ≥20dB |
| Beszúrási veszteség | ≤7,0 |
| VSWR | ≤1,25 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-155 |
| Csatlakozó típusa | DIN-Női menet |
| Csatlakozók száma | 8 |
| Üzemi hőmérséklet | -30-+55 ℃ |
| Alkalmazások | IP65 |
N vagy 7/16 vagy 4310 1/2 hüvelykes szuperflexibilis kábel telepítési utasításai
A csatlakozó felépítése: (1. ábra)
A. elülső anya
B. hátsó anya
C. tömítés

A csupaszítási méreteket az ábra (2. ábra) mutatja, a csupaszítás során figyelni kell a következőkre:
1. A belső vezető végfelületét le kell élezni.
2. Távolítsa el a szennyeződéseket, például a rézlerakódásokat és a sorjákat a kábel végfelületéről.

A tömítőelem összeszerelése: Csavarja be a tömítőelemet a kábel külső vezetőjére az ábrán látható módon (3. ábra).

A hátsó anya összeszerelése (3. ábra).

Az első és a hátsó anyát csavarozással kell összeilleszteni az ábrán látható módon (5. ábra).
1. Csavarozás előtt kenjen be egy réteg kenőzsírt az o-gyűrűre.
2. Tartsa mozdulatlanul a hátsó anyát és a kábelt, majd csavarozza fel a fő héjtestet a hátlapra. Csavarozza le a hátlap fő héjtestét egy majomkulcs segítségével. Az összeszerelés befejeződött.
