A szögadapterek segítségével különféle kábeltartókat rögzíthetünk szögletes toronytagokhoz anélkül, hogy lyukakat kellene fúrni a torony lábába. Mivel az RF átviteli rendszerhez sok speciális bilincsre van szükség a kábelek és berendezések rögzítéséhez, a Telsto megnyitotta ezt a speciális gyártósort ezekre a speciális alkalmazásokra. Az ügyfél igényei szerint tudunk bilincseket gyártani.
| Általános specifikációk | |
| Adapter típusa | Szögadapter |
| Anyagtípus | 304-es rozsdamentes acél |
| Maximális terhelés | Hármas köteg, 1 -5/8 hüvelykes kábel |
| Felszerelés | 3/8 hüvelykes, 3/4 hüvelykes menetes furat |
| Méretek | |
| Belső hossz | 25,40 mm |
| Belső szélesség | 22,23 mm |
| Külső hossz | 50,80 mm |
| Külső szélesség | 57,15 mm |
| Mechanikai specifikációk | |
| Max. telepítési nyomaték | 15,0 láb-font |
| Beszerelési nyomaték min. | 11,0 láb-font |
| Anyagvastagság | 2,667 mm |
| Csomagolt specifikációk | |
| Magasság | 150 mm |
| Hossz | 350 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Szállítási súly | 23,30 kg |
| Csomag mennyisége | 100 db |
Rozsdamentes acél adapter, amellyel különféle kábeltartókat rögzíthet ferde toronytagokhoz anélkül, hogy lyukakat kellene fúrni a torony lábába.
· 1. Extra széles 2,5 cm-es nyílás a sokoldalúság érdekében
· 2. 3/4 hüvelykes lyukak bepattintható akasztókat fogadnak
· 3. Anyag: rozsdamentes acél
· 4. Tartalmazzon 3/8''X1-3/4'' SS négyszögletes fejű csavart
| Cikkszám | Leírás | Mértékegység |
| UA3 | SS szögadapter 3/4"-os menetes furatokkal | 10 darabos készlet |
| Kereskedelmi feltételek | CIF, DDU, EX-WORKS |
| Fizetési feltételek | T/T, L/C, tárgyalható |
| MINŐSÉGI KÖTELEZETTSÉG | 1 |
| Ellátási képesség | 100 000 darab havonta |
| Átfutási idő | 3-15 nap |
| Szállítás | Tengeri, légi, expressz |
| Kikötő | Sanghaj |
| Minta elérhetősége | Igen |
| Mintavételi idő | 3-5 nap |
| Csomagolás | Műanyag zacskó, karton, raklap |