Jellemzők: Kiváló megjelenés Jó ütésállóság, vízállóság és korrózióállóság Standard rögzítőkészletek a rúd tartásához Optimalizált méretek Szélessávú technológiával, közepes erősítéssel és alacsony állóhullám-aránnyal tervezve
Alkalmazás: GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/LTE/WLAN/Wi-Fi rendszer
Az antenna tartórúddal történő felszereléséhez kövesse az alábbi eljárásokat, állítsa be az antenna dőlésszögét, húzza meg a csavarokat, csavaranyákat és csavaranyákat. (1) Az L alakú rögzítőkészleteknél az antennacsavart egy vonalba kell hozni, fel kell tenni a lapos alátétet, a rugós horgot, a csavaros kupakot, majd rögzíteni kell az anyát. (2) Az M6-os U-alakú menetes rúddal ellátott, recés és L alakú rögzítőkészleteknél rögzíteni kell az antennát egy 35-50 mm átmérőjű rúddal, majd rögzíteni kell az anyát. (3) A legjobb jel elérése érdekében állítsa be az antenna dőlésszögét az L alakú rögzítőkészlet furatainak helyzetével, majd rögzítse az összes anyát és zárja le az antenna csatlakozó végét. (4) A felállítási magasságnak több mint 3 méternek kell lennie az alapszinttől, a felállítás közeli területein nem lehetnek magas épületek és nagyobb fémek. Egy szóval, nyitott oldalú földterületen kell lennie.
| Tétel | Specifikációk |
| Frekvenciatartomány | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Nyereség | 7/10dBi |
| VSWR | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Bemeneti impedancia | 50Ω |
| Polarizáció | Függőleges |
| Vízszintes sugár szélessége | 70°/60° |
| Függőleges sugár szélessége | 55°/45° |
| Maximális teljesítmény | 50W |
| Csatlakozó típusa | N-Nő |
| Dimenzió | 230x210x44 mm |
| Üzemi hőmérséklet | -40℃~+60℃ |
| Szín | Fehér |
| Felszerelés | Falra szerelhető |
| Villámvédelem | DC földelés |
N vagy 7/16 vagy 4310 1/2 hüvelykes szuperflexibilis kábel telepítési utasításai
A csatlakozó felépítése: (1. ábra)
A. elülső anya
B. hátsó anya
C. tömítés

A csupaszítási méreteket az ábra (2. ábra) mutatja, a csupaszítás során figyelni kell a következőkre:
1. A belső vezető végfelületét le kell élezni.
2. Távolítsa el a szennyeződéseket, például a rézlerakódásokat és a sorjákat a kábel végfelületéről.

A tömítőelem összeszerelése: Csavarja be a tömítőelemet a kábel külső vezetőjére az ábrán látható módon (3. ábra).

A hátsó anya összeszerelése (3. ábra).

Az első és a hátsó anyát csavarozással kell összeilleszteni az ábrán látható módon (5. ábra).
1. Csavarozás előtt kenjen be egy réteg kenőzsírt az o-gyűrűre.
2. Tartsa mozdulatlanul a hátsó anyát és a kábelt, majd csavarozza fel a fő héjtestet a hátlapra. Csavarozza le a hátlap fő héjtestét egy majomkulcs segítségével. Az összeszerelés befejeződött.
